Ruckus 7762 kahesageduslik 802.11n õueseade

Ruckus 7762 on välitingimusteks loodud kahe raadioga tugijaam. Seade on keskkonna eest kaitstud ja sisaldab kütteseadet, mis tagab pikaajalise töövõime ka 40-kraadises pakases. Täpsema spetsifikatsiooni leiad siit: ds-zoneflex-7762.  Väliseadet saab vajadusel toita ka 802.3af standardse PoE toitega, aga sellisel juhul ei toimi kütteelement ega PoE väljundport, kuhu saaks vajadusel ühendada näiteks teise seadme või kaamera.

7762 töötab sarnaselt teiste Ruckuse seadmetega iseseisvalt või kontrolleriga ühendatult ja võimaldab ehitada MESH-võrke. Kui vajatakse ainult 2.4 GHz b/g ühendust, soovitame vaadata ka ZF 2741 toodet. Zoneflex 7762 hind lõpptarbija jaoks on 23000 krooni + km.

zoneflex-7762-features

Kahesageduslik õueseade sobib suurepäraselt netiühenduse pakkumiseks linnalähedastes asumites ja ka linnas, võimaldades pakkuda klientidele 10-megabitiseid ja suuremaid edastuskiirusi (tugijaama reaalne läbilaskvus on 400 Mb/s).

Tehnoloogia võimaldab tekitada õuest  tuppa siselevi ja säästa operaatorivõrgu paigaldustasu. Kui tubane levi ei osutu piisavaks, võib kasutada Ruckuse ripiitereid  või kliendiadaptereid MF7111 – sellise lahendusega suutsime testkeskkonnas tekitada Sepise 1 kontori ümber olevatesse majadesse siselevid ilma ühegi väliantennita.

zf7762-broadband-access

Ruckus Wireless Inc. on Gartneri analüüsis hiljuti nimetatud kõige rohkem ala visioneerivaks ettevõtteks; Ruckus on suutnud lühikese ajaga muuta arusaamist Wi-Fi levialast ja selle loomisest.