Videojälgimise võrk Ruckus Zoneflex toodete baasil

Ruckuse ajalugu algas video striimide edastamisega ja Mediaflex toodete loomisega. Mediaflex tooteid kasutab maailmas üle saja  IPTV operaatori koos meie koduse Elioniga.   ZoneFlex antennilahendus on MediaFlexist kordades tõhusam ja adaptiivsem, ning on disainitud spetsiaalselt ärikeskkonna tarbeks. Mediaflexilt on aga päranduseks saadud videosignaali edastamise oskus.

Videojälgimine vajab professionaalseks teostuseks liikumistuvastusega salvestit ja seega peavad kõik videostriimid puhtalt ka kaamerast serverisse jõudma.  Wi-Fi tugijaamade jõudlus oli senini nii väike ja ebakindel, et kümne kaamera signaali edastus käis kindlasti igast kontori või maja nurgast tugijaamale üle jõu. Tegelikult piisas ühest 1 Mb/s kiirusega kliendist, et kasutada ära kogu tugijaama võimsus.   Ruckuse arukas antenn pakub   kordades paremaid kiiruseid ja seetõttu saavad mitmed striimid katkematult ka toimida.

Soovitav oleks kautada 802.11n standardi kaameraid.  Tesimiseks kasutasime YE Internationaliga koostöös Trendneti 802.11n kaameraid, fotodel on näidatud ka välitingimusteks sobiv korpus, mis ei takista raadiolainete levi.

trendkest1